Czech First Division
Sat 17 Feb
Jablonec
15:00
Teplice
Mladá Boleslav
15:00
Karviná
Baník Ostrava
15:00
Slovácko
Zlin
15:00
FK Dukla Praha
Vysocina Jihlava
16:30
Slavia Praha
Bohemians 1905
18:30
Zbrojovka Brno
Sun 18 Feb
Sigma Olomouc
16:00
Viktoria Plzeň
Sparta Praha
18:00
Slovan Liberec
Team / Points
1 Viktoria Plzeň VKP 46
2 Slavia Praha SLP 32
3 Sigma Olomouc SIG 32
4 Slovan Liberec SLI 30
5 Sparta Praha SPA 28
6 Teplice TEP 23
7 Bohemians 1905 BOH 22
8 Jablonec JAB 21
 
9 Zlin ZLI 20
10 FK Dukla Praha DUK 19
11 Mladá Boleslav MBO 17
12 Zbrojovka Brno ZBR 15
13 Karviná KAR 14
14 Slovácko SLO 12
15 Baník Ostrava BAN 11
16 Vysocina Jihlava VJI 10
FNL
Fri 02 Mar
Znojmo
19:30
Vitkovice
Sat 03 Mar
Pardubice
10:15
Hradec Králové
České
17:00
Varnsdorf
MAS Táborsko
17:00
Baník Sokolov
Třinec
17:00
Frýdek-Místek
SFC Opava
18:00
Ústí nad Labem
Sun 04 Mar
Viktoria Žižkov
10:15
Olympia Hradec Kr.
Vlašim
14:30
Pribram
Team / Points
1 SFC Opava OPA 31
2 Třinec TRI 30
3 Pribram PRI 29
4 České Budějovice ESK 28
5 Pardubice PAR 28
6 Znojmo ZNO 25
7 Baník Sokolov SOK 24
8 Vlašim FCV 23
 
9 Olympia Hradec Králové OLY 23
10 Hradec Králové HRA 22
11 MAS Táborsko FKM 18
12 Varnsdorf SLO 18
13 Viktoria Žižkov VIZ 16
14 Vitkovice VIT 13
15 Ústí nad Labem UST 12
16 Frýdek-Místek FRY 11
Group 2
Fri 27 Oct
Kromeriz
3-2
Viktoria
Sat 28 Oct
Hodonín-Šardice
1-2
Hlučín
Líšeň
2-1
Jiskra Rýmařov
Mohelnice
6-1
HFK Olomouc
Odra Petřkovice
0-2
Uničov
Vyškov
4-0
Uherský Brod
Sun 29 Oct
Velké
1-2
Prostějov
Sun 03 Jun
Valašské
17:00
Spartak Hulín
Team / Points
1 Velké Meziříčí VEL 32
2 Prostějov PRO 27
3 Kromeriz KFK 27
4 Vyškov VYS 26
5 Líšeň LIS 22
6 Valašské Meziříčí VAL 21
7 Hlučín HLU 20
8 Spartak Hulín SPA 17
 
9 Uničov UNI 16
10 Jiskra Rýmařov JIS 15
11 Hodonín-Šardice HOD 15
12 Uherský Brod UHE 15
13 Viktoria Otrokovice VIK 11
14 Odra Petřkovice ODR 10
15 Mohelnice MOH 9
16 HFK Olomouc HFK 7
Group 1
Fri 17 Nov
Aritma Praha
2-1
Klatovy
Malše Roudné
1-1
Mariánské
Cesky Krumlov
3-1
Hořovicko
Sat 18 Nov
Přeštice
1-0
Rakovník
Petrin Plzen
3-0
SK Jankov
Olympie Brezova
4-2
Tatran Sedlčany
Spartak Sobeslav
1-2
Dobris
Doubravka
3-3
Karlovy Vary
Team / Points
1 Karlovy Vary KAR 35
2 Dobris DFK 25
3 Rakovník RAK 24
4 Mariánské Lázně MAR 24
5 Olympie Brezova OLY 24
6 Aritma Praha ARI 23
7 Tatran Sedlčany TAT 22
8 Spartak Sobeslav SOB 19
 
9 SK Jankov SKJ 19
10 Hořovicko HOO 19
11 Cesky Krumlov SLA 19
12 Malše Roudné MAL 19
13 Klatovy KLA 18
14 Doubravka DOU 17
15 Petrin Plzen SPP 16
16 Přeštice PRE 16
Premier League »
La Liga »
Sun 21 Jan
18:30
R. Sociedad
18:30
Celta
Sun 21 Jan
20:45
Real Betis
20:45
Barcelona
Sun 21 Jan
16:15
Real Madrid
16:15
Deportivo
Sun 21 Jan
12:00
Alavés
12:00
Leganés
Serie A »
Sun 21 Jan
15:00
Bologna
15:00
Benevento
Sun 21 Jan
15:00
Lazio
15:00
Chievo
Sun 21 Jan
15:00
Hellas Verona
15:00
Crotone
Sun 21 Jan
15:00
Sampdoria
15:00
Fiorentina
Sun 21 Jan
18:00
Cagliari
18:00
Milan
Sun 21 Jan
12:30
Atalanta
12:30
Napoli
Sun 21 Jan
20:45
Inter
20:45
Roma
Sun 21 Jan
15:00
Udinese
15:00
SPAL
Sun 21 Jan
15:00
Sassuolo Calcio
15:00
Torino
Bundesliga »
Sun 21 Jan
15:30
Bayern München
15:30
Werder Bremen
Sun 21 Jan
18:00
Schalke 04
18:00
Hannover 96
Ligue 1 »
Sun 21 Jan
21:00
Olympique Lyonnais
21:00
PSG
Sun 21 Jan
17:00
Monaco
17:00
Metz
Sun 21 Jan
15:00
Nice
15:00
Saint Etienne
Liga MX Clausura »
Sun 21 Jan
00:00 finished
Querétaro
0 - 0
Tigres UANL INFO
Sun 21 Jan
00:00 finished
Cruz Azul
0 - 0
León INFO
Sun 21 Jan
02:00 finished
Monterrey
0 - 0
Tijuana INFO
Sun 21 Jan
02:06 finished
Pachuca
3 - 1
Lobos BUAP INFO
Sun 21 Jan
04:00 finished
Necaxa
1 - 3
Chivas Guadalajara INFO
Sun 21 Jan
19:00
Pumas UNAM
19:00
América
Portuguese Primeira Liga »
Sun 21 Jan
19:00
Rio Ave
19:00
Boavista
Sun 21 Jan
21:15
Vitória
21:15
Estoril
Sun 21 Jan
17:00
Desportivo Aves
17:00
Paços de Ferreira
Sun 21 Jan
17:00
Feirense
17:00
Moreirense
Eredivisie »
Sun 21 Jan
14:30
Willem II
14:30
Groningen
Sun 21 Jan
12:30
Sparta Rotterdam
12:30
Excelsior
Sun 21 Jan
14:30
Ajax
14:30
Feyenoord
Sun 21 Jan
16:45
Heracles
16:45
PSV
Segunda Division »
Sun 21 Jan
16:00
Osasuna
16:00
Cultural Leonesa
Sun 21 Jan
18:00
Numancia
18:00
Rayo Vallecano
Sun 21 Jan
18:00
Gimnàstic
18:00
Reus Deportiu
Sun 21 Jan
12:00
Alcorcón
12:00
Cádiz
Sun 21 Jan
20:00
Tenerife
20:00
Barcelona B
Greek Super League »
Sun 21 Jan
16:15
PAS Giannina
16:15
Atromitos
Sun 21 Jan
16:15
Lamia
16:15
Asteras Tripolis
Sun 21 Jan
18:30
Olympiakos Piraeus
18:30
Xanthi
Sun 21 Jan
16:15
Panaitolikos
16:15
Panionios
Sun 21 Jan
14:00
PAOK
14:00
Apollon Smirnis
Turkish Süper Lig »
Sun 21 Jan
11:30
Konyaspor
11:30
Trabzonspor
Sun 21 Jan
14:00
Bursaspor
14:00
İstanbul Başakşehir
Sun 21 Jan
11:30
Sivasspor
11:30
Akhisar Belediyespor
Sun 21 Jan
17:00
Antalyaspor
17:00
Beşiktaş
Copa Argentina »
Friendly »
Serie B »
Sun 21 Jan
15:00
Brescia
15:00
Avellino
Belgian Pro League »
Sun 21 Jan
14:30
Antwerp
14:30
Club Brugge
Sun 21 Jan
18:00
Genk
18:00
Anderlecht
Sun 21 Jan
20:00
KAA Gent
20:00
Lokeren
Paulista A1 »
Sun 21 Jan
20:00
Botafogo SP
20:00
Palmeiras
Sun 21 Jan
22:30
São Caetano
22:30
Corinthians
Sun 21 Jan
22:30
Santo André
22:30
RB Brasil
Sun 21 Jan
22:30
Ponte Preta
22:30
Linense CA
Sun 21 Jan
00:00 finished
Ferroviária
1 - 1
Ituano INFO
Cup Scotland »
Sun 21 Jan
13:00
Fraserburgh
13:00
Rangers FC
Sun 21 Jan
15:05
Heart Midlothian
15:05
Hibernian FC
Segunda B Group 1 »
Sun 21 Jan
16:45
Coruxo
16:45
Rayo Majadahonda
Sun 21 Jan
18:00
Ponferradina
18:00
RM Castilla
Sun 21 Jan
12:00
Deportivo Fabril
12:00
Racing Ferrol
Sun 21 Jan
17:00
Talavera Reina
17:00
Sanse
Sun 21 Jan
16:30
Navalcarnero
16:30
Fuenlabrada
Sun 21 Jan
17:00
Guijuelo
17:00
Toledo
Sun 21 Jan
17:00
Pontevedra
17:00
CCD Cerceda
Sun 21 Jan
17:00
Gimnástica
17:00
Rápido de Bouzas
Sun 21 Jan
12:00
Unión Adarve
12:00
Celta B
Sun 21 Jan
12:00
Atlético B
12:00
Valladolid B
Segunda B Group 2 »
Sun 21 Jan
12:00
Lealtad
12:00
Caudal Deportivo
Sun 21 Jan
11:30
Osasuna B
11:30
Burgos
Sun 21 Jan
12:00
Tudelano
12:00
Amorebieta
Sun 21 Jan
17:00
UD Logroñés
17:00
Barakaldo
Sun 21 Jan
17:00
Mirandés
17:00
Racing
Segunda B Group 3 »
Sun 21 Jan
18:00
Cornellà
18:00
Alcoyano
Sun 21 Jan
12:00
CD Ebro
12:00
Llagostera
Sun 21 Jan
12:00
Villarreal B
12:00
Ontinyent CF
Sun 21 Jan
12:00
SD Formentera
12:00
Atl Saguntino
Sun 21 Jan
12:00
Mallorca
12:00
At. Baleares
Sun 21 Jan
12:00
Valencia Mestalla
12:00
Peña Deportiva
Sun 21 Jan
17:00
Lleida Esportiu
17:00
CF Peralada-Girona B
Sun 21 Jan
17:00
Elche
17:00
Deportivo Aragón
Sun 21 Jan
16:30
Olot
16:30
Badalona
Sun 21 Jan
17:00
Sabadell
17:00
Hércules
Segunda B Group 4 »
Sun 21 Jan
12:00
Linense
12:00
Lorca Deportiva
Sun 21 Jan
17:00
Écija Balompié
17:00
Betis Deportivo
Sun 21 Jan
17:00
Recreativo
17:00
CD Badajoz
Sun 21 Jan
17:00
CD El Ejido 2012
17:00
Real Murcia
Sun 21 Jan
12:00
UD Melilla
12:00
Cartagena
Sun 21 Jan
12:00
UCAM Murcia
12:00
Jumilla
Sun 21 Jan
12:00
Villanovense
12:00
Las Palmas At.
Sun 21 Jan
17:00
Mérida AD
17:00
Granada B
Sun 21 Jan
16:00
Córdoba B
16:00
San Fernando CD
Sun 21 Jan
12:00
Marbella
12:00
Extremadura UD
Clausura Ascenso MX »
Sun 21 Jan
00:00 finished
Zacatepec
1 - 0
Cimarrones de Sonora INFO

Follow BeSoccer on Facebook